Skarbiec, pomocna pożyczka, pożyczka gotówkowa 

Facebook Twitter Gplus YouTube E-mail RSS
Home Opinie Nasza rzeczywistość… zwyczajnie rodzi bunt !
formats

Nasza rzeczywistość… zwyczajnie rodzi bunt !

Pani Daliga ma kogoś wyżej !…. Smutne jest to, że ktoś wyprodukował głupie prawo a nie pomyślał o zdrowym rozsądku !… Ona też jest jak piesek, musi pilnować tego co w książce z haczykami…. Skarbiec pozwala sobie na luz, fantazję…. gdyby nie dotyczyło oszustw – byłoby ok ! 

Dla przykładu : przed tygodniem zostałem zatrzymany za jazdę bez pasów.. policja to zauważyła jadąc za samochodem :), Odmówiłem przyjęcia mandatu. (SZYBKO BO ) Po miesiącu zostałem wezwany na policję do wyjaśnień… stwierdziłem, że jechałem z pasami… sprawa do sądu !!!!!!!!!!! 

Zarzucałem policji drobiazgowość, upierdliwość jeśli chodzi o głupstwa, chciałem nagrać rozmowę…. wszystko zabronione. STWIERDZONO, ŻE ZŁAMAŁEM PRAWO….. PRAWO TEŻ STOSOWALI NAZIŚCI !!!…. Problem w rozsądku stosowania prawa. 

Wprowadzono obowiązek jazdy w pasach…. Jest to prawo niepotrzebne, głupie /każdy sam decyduje jak ma jechać / ! Policja ma za co wyżywać się na tych którzy buntują się przeciw temu jadąc z szybkością około 60 km/godz !!! , kiedyś tego nie było i bezpieczeństwo, szkody wyglądało podobnie !…… Zastanawiam się dlaczego policja nie kontroluje tych którzy nie chodzą do stomatologa…. 

Myślę, że większe straty wnosi okradanie ludzi przez skarbiec a tu brak tak zdecydowanego, rygorystycznego działania. Oszukano 60 000 osób od 2002 roku, ciekaw jestem ile osób poniosło krzywdy jadąc bez pasów od 2002 roku ? Dlaczego większe siły policji nie zostały tam przeniesione ? 

Takie proste porównanie pokazuje które przepisy wnoszą porządek w POLSCE a które są zwykłym batem, ograniczaniem wolności człowieka ! 

W trakcie rozmowy na policji …..tam są urzędnicy policyjni, to nie ich sprawa, pisz pan wyżej !!! a tamci umarzają albo odpowiadają nie na temat… 

Jestem stary, ale co musza przejść młodzi ???!!!, może ktoś to wyprostuje 

I wówczas za wykroczenie – trzeba ponieść zasłużoną karę ! 

A TAKA GŁUPOTA RODZI BUNT, NIE NAPRAWIA BAŁAGANU

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

© SKARBIEC - oszustwa, pomocna pożyczka, pożyczka gotówkowa - opinie, porady
credit
Polityka Prywatności