Skarbiec, pomocna pożyczka, pożyczka gotówkowa 

Facebook Twitter Gplus YouTube E-mail RSS
Home Opinie Nieudolność prokuratury …. płaci za to wielu najsłabszych !!!
formats

Nieudolność prokuratury …. płaci za to wielu najsłabszych !!!

Witam tomasz j. z tej strony juz wczesniej do pana pisalem  mam teraz czas przesylam panu nr.agencji biura 39/165   seria i numer umowy UP 263283 kwota pozyczki kwota pozyczki jaka chcialem to 40 tys zlotych zaplacilem im 2360 zlotych na poczet tej pozyczki pomocna pozyczka sp.z o o saperow 19 80-431 gdansk bliska 3 tygodniach otrzymalem od pomocnej pozyczki ze zmienili swoja siedzibe glowna i teraz to ul.zorawia 6/12 00-973 i potrzebuja zabezpieczenia pozyczki o ktorym nie bylo mowy wczesniej inaczej nic z tego a ja nie mam takiego zabezpieczenia   dodam umowe podpisalem w kaliszu ul.gornoslaska 64 lok 2 gdzie udalem sie do nich w piatek 18 lipca dowiedzialem sie ze lokal nie istnieje od 1 lipca udalem sie na policje w kaliszu ul jasna donioslem o oszustwie teraz zalezy mi zeby jakos odzyskac te pieniadze umowa podpisana byla dnia 25 czerwca 2014r w kaliszu pierwszy raz z policja mam doczynienia odnosnie takie sprawy i nie wiem jak mam terza postopic zeby od tych oszustow odzyskac pieniadze i prosze o jakos rade bo to prawie 2 i pol tys zlotych pozdrawiam tomasz j.

Wczoraj pisałem jaka sprawna jest policja ścigając kierowcę bez pasów z za samochodu 50-100 m… zatrzymanie, ukaranie, NATYCHMIASTOWE !

Dziś przedstawiam sprawność policji i prokuratury w ściganiu przestępców którzy od 2002 roku wyłudzili 150 mil zł od 60 000 osób i dalej działają…. pod ofertą skarbiec dobra, pomocna pożyczka… od czerwca pożyczki bez biku

ŚMIESZNA JEST NASZA RZECZYWISTOŚĆ…. a warto wspomnieć o Szymanach, nagraniach kawiarnianych… jaja na całego…. a z drugiej strony policjant z suszarką za krzakiem lub policja na sygnale w radiowozie z tyłu !!! za kierowcą bez pasów.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

© SKARBIEC - oszustwa, pomocna pożyczka, pożyczka gotówkowa - opinie, porady
credit
Polityka Prywatności